Firma MMM Service powstała w 2005 roku na skutek połączenia dwóch firm o długoletniej tradycji na wielkopolskim rynku. Pierwszą z nich była firma Marka Siudy, który rozpoczął swą działalność w 1993 roku, a drugą firma Macieja Prosińskiego, który kontynuuje działalność rodzinnej firmy powstałej w 1970 roku.
Firma zajmuje się kompleksową obsługą powypadkową, świadcząc pomoc merytoryczną i techniczną na miejscu wypadku czy awarii samochodu. Obsługa uszkodzonego mienia dotyczy przyjmowania szkód i dalsze ich zgłaszanie oraz generowanie do systemu firm ubezpieczeniowych obecnych na rynku polskim, a także szkód z udziałem sprawcy obcokrajowca poprzez korespondenta krajowego wyznaczonego na danym obszarze Polski.
Fachowa obsługa i doświadczenie pozwalają MMM SERVICE w sposób rzeczowy zaspokoić roszczenia Klientów związane ze szkodą. Usługa wykonana w MMM SERVICE jest objęta ustawową gwarancją od czynności naprawczych wykonanych na uszkodzonym (naprawianym) pojeździe. Bieżący przepływ informacji o toku postępowania odszkodowawczego i odbudowie technicznej mienia, pozwalają Klientowi zorientować się w procesie całokształtu przeprowadzonych czynności merytorycznych i technicznych na powierzonym mieniu.

Marek Siuda - naprawy powypadkowe - www.mmmservice.pl

Maciej Prosiński - holowanie i całodobowa pomoc drogowa - 503 750 310